For Honor na PlayStation 5 i Xboksie Series X z płynnością 60 klatek na sekundę

Równiutkie 60 klatek na sekundę, tyle właśnie będzie miało For Honor na PlayStation 5 i Xboksie Series X.

@ 11.10.2020, 11:29
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5, xbox x/s

For Honor na PlayStation 5 i Xboksie Series X z płynnością 60 klatek na sekundę

Ubisoft w końcu ujawniło, co się stanie z For Honor, gdy PS5 i Xbox Series X/S zadebiutują w listopadzie. To proste, tytuł będzie radził sobie jeszcze lepiej niż w oryginale.

Stwierdzenie to obejmuje rozdzielczość 4K (1080p w serii S), ulepszony poziom szczegółów, lepsze filtrowanie tekstur, wyższą rozdzielczość cieni i ulepszone odbicia wody.

Wszystko to będzie dostępne w 30 klatkach na sekundę, ale dobrą wiadomością jest to, że począwszy od sezonu 4, który ma się ukazać na początku grudnia, For Honor zostanie zaktualizowane tak, aby obsługiwało 60 klatek na sekundę na PS5 i Xbox Series X/S.

Poza tym wszystkie wasze aktualne zapisy rozgrywek, inwentarze, rangi, zakupy i salda wirtualnej waluty zostaną przeniesione na wybraną konsolę nowej generacji, w ramach tej samej rodziny - czyli z PS4 na PS5 i z Xboksa One na Xboksa Series X/S.

To plan podobny do tego przyjętego przez zespół developerski Rainbow Six Siege, chociaż aktualizacja nowej generacji tej gry będzie obsługiwać do 120 klatek na sekundę. Podobnie jak For Honor, update Siege również nie ma dokładnej daty premiery.


Sprawdź także:
For Honor

For Honor

Premiera: 14 lutego 2017
PC, PS4, XBOX ONE

For Honor to opracowywana przez Ubisoft Montreal drużynowa, multiplayerowa gra akcji, w której dzielni wojownicy pojedynkują się z wykorzystaniem broni białej. Grę pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?