For Honor - nowy trailer od Ubisoftu zajawia najnowsze rozszerzenie, Marching Fire

Marching Fire - rozbudowane DLC do For Honor - wylądowało kilka dni temu w zespół z promującym nowinki trailerem.

@ 18.10.2018, 09:36
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, ps4, xbox one

For Honor - nowy trailer od Ubisoftu zajawia najnowsze rozszerzenie, Marching Fire

Bijatyko-podobne For Honor miało swoją premierę ponad półtora roku temu, i mimo problemów z zapełnieniem serwerów chętnymi do bitki graczami, Ubisoft postanowił nie zatrzymywać wsparcia dla tego oryginalnego tytułu. Wręcz przeciwnie - osoby śledzące losy produkcji z pewnością słyszały o Marching Fire - sporym rozszerzeniu, które miało swoją premierę w tym tygodniu. Ubisoft przygotował specjalny trailer promujący najnowsze zmiany oraz nowości wprowadzone przez firmę do systemu rozgrywki.

Pierwszą rzucającą się w oczy nowością zawartą w najnowszym DLC jest nowa frakcja - wywodząca się ze średniowiecznych chin grupa czterech wojowników znana jako Wu Lin. Osoby, które "wciągną" nowe DLC odblokują świeże postaci od razu, podczas gdy pozostali będą musieli poczekać do końca miesiąca by w ogóle uzyskać możliwość zakupienia ich za występujące w grze waluty. 

Kolejną z nowinek, tym razem dostępną także dla graczy, którzy nie zdecydują się na zakup nowego rozszerzenia, jest asymetryczny tryb Breach, przeznaczony dla dwóch, czteroosobowych drużyn. Celem drużyny atakującej jest eskortowanie machiny oblężniczej przez umocnienia wroga celem ostatecznego przebicia się do wnętrza twierdzy i uśmiercenia wrogiego przywódcy, podczas gdy zespół stający w obronie będzie musiał dołożyć wszelkich starań by do takiej sytuacji nie dopuścić. Poza oczywistym, głównym celem każdej rozgrywki gracze będą mogli także poświecić swoją uwagę pobocznym zadaniom, które mogą ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na  korzyść ich drużyny - twórcy wspomnieli nawet o obecności kontrolowanego przez SI mini-bossa, którego pokonanie wzmocni całą drużynę niczym w klasycznym reprezentancie gatunku MOBA.

Nową atrakcję przygotowano także dla graczy stroniący od bezpośredniej konfrontacji z innymi wojownikami. Zakup Marching Fire umożliwi bowiem rozegranie partyjki w nowym trybie zwanym Arcade, stawiającym jednego bądź dwóch współpracujących ze sobą graczy przed serią losowo generowanych wyzwań i kontrolowanych przez sztuczną inteligencję wrogów. Aby dodać zabawie nieco pikanterii rozgrywki w trybie zręcznościowym będzie można prowadzić na kilku zróżnicowanych poziomach trudności, wymagających nie tylko modyfikacji strategii, ale także posiadanego ekwipunku.

To oczywiście nie koniec listy zmian jakie mają zostać wprowadzone do gry w nadciągającej aktualizacji - Marching Fire ma przynieść ze sobą również m.in. modyfikacje do systemu rozwoju ekwipunku, poprawiony interfejs, a nawet usprawniony system oświetlenia.

Rozszerzenie Marching Fire zostało wycenione na 125 zł i jest już dostępne na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:
For Honor

For Honor

Premiera: 14 lutego 2017
PC, PS4, XBOX ONE

For Honor to opracowywana przez Ubisoft Montreal drużynowa, multiplayerowa gra akcji, w której dzielni wojownicy pojedynkują się z wykorzystaniem broni białej. Grę pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?