Godfall i Devil May Cry 5: Special Edition na gameplayu prosto z PlayStation 5

Kolejni azjatyccy twórcy prezentują swoje materiały z obcowania z konsolą PlayStation 5. Tym razem 40-minutowy gameplay z nadchodzących na PS5 gier Godfall, Devil May Cry 5: Special Edition oraz Balan Wonderworld zaprezentwał kanał 2Bro Entertainment.

@ 12.10.2020, 08:35
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps5

Godfall i Devil May Cry 5: Special Edition na gameplayu prosto z PlayStation 5

Konsola PlayStation 5 zaczęła niedawno więcej pokazywać się w mediach - przede wszystkim dzięki azjatyckim twórcom. Przez fakt, że część z nich miała bezpośredni dostęp do najnowszego sprzętu od firmy Sony, poznaliśmy nie tylko nieco więcej z jego fizycznych aspektów, ale również zobaczyliśmy jak działają na nim gry. I nie tylko te z wstecznej kompatybilności.

Z nowym filmikiem przychodzi kanał 2Bro Entertainment, który udostępnił blisko 40-minutowy gameplay z trzech nadchodzących na PlayStation 5 pozycji: Godfall, Devil May Cry 5: Special Edition oraz Balan Wonderworld. Możemy na nim obejrzeć m.in. najistotniejszy "ficzer" dziewiątej generacji, a mianowicie praktyczne zastosowanie pamięci SSD i związane z tym skrócone czasy ładowania. Najnowsza wersja piątej części serii Devil May Cry pochwalić się może ok. pięciosekundowymi loadingami.

Premiera PS5 w kilku regionach została ustalona na 12 listopada. W Polsce będzie to tydzień później.


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5, PS4

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   13:07, 04.11.2020
Spider-Man i AC: Valhalla wyglądają interesująco. W swoim czasie na pewno rzucę na nie okiem...