Alan Wake i For Honor za darmo w Epic Games Store od 2 sierpnia

Po Moonlighter i This War of Mine do darmowego pobrania na Epic Games Store wejdą dwie nowe gry - Alan Wake i For Honor. Pojawią się od 2 sierpnia.

@ 26.07.2019, 11:34
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Alan Wake i For Honor za darmo w Epic Games Store od 2 sierpnia

Cotygodniowe promocje na darmowe gry nabierają tempa! Do 2 sierpnia dostępne są niezależne Moonlighter oraz This War of Mine, jednak w kolejnych siedmiu dniach do oferty trafią nieco większe produkcje - Alan Wake od Remedy Studios oraz For Honor z Ubisoftu.

Firma Epic Games w tym tygodniu ma w swojej ofercie z darmowymi grami tytuły, o których pisaliśmy niedawno - wspomniane Moonlighter (na Steamie pojawił się do niego pierwszy duży dodatek zatytułowany Between Dimensions) oraz polskie This War of Mine. Jednak na stronie głównej sklepu pojawiła się informacja o zestawie dzieł, który dopiero za tydzień tj. od 2 sierpnia będzie za darmo dostępny - to For Honor i Alan Wake!

Pierwsza z wymienionych gier bywała już w różnych programach, w których udostępniano ją za darmo - czy to permanentnie, czy tylko czasowo. Tytuł charakteryzuje się rozbudowanym modułem wieloosobowym i nastawioną na walkę wręcz rozgrywką - wcielając się w reprezentanta jednej z trzech starożytnych nacji (skandynawskiej, azjatyckiej i europejskiej) walczymy z innymi osobami na rozmaitych arenach, zdobywając poziomy doświadczenia dla swojego bohatera.

Druga z kolei to produkcja przeznaczona dla jednego gracza. Historia pozwala wcielić się nam w tytułową postać pisarza cierpiącego na zaburzenia weny, przez co wyjeżdża do odległej miejscowości, by tam spróbować napisać kolejną powieść. Na miejscu okazuje się, że prześladuje go nie tylko brak pomysłów, ale też koszmary z przeszłości.


Sprawdź także:
Alan Wake

Alan Wake

Premiera: 16 lutego 2012
PC, PS3, XBOX 360

Alan Wake jest grą zrealizowaną w konwencji psychologicznego thrillera. Głównym bohaterem gry jest Alan Wake, który ma same problemy z życiem. Alan jest pisarzem, który p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   11:40, 26.07.2019
Oj, For Honor polecam. Nawet choćby dla przejścia kampanii fabularnej!
0 kudosdabi132   @   15:46, 26.07.2019
W końcu jakieś porządne gierki, a nie ciągle indyki. Ale For Honor już było rozdawane przez Ubisoft za darmo, Alan Wake był swego czasu w bundlach i nawet poniżej 10 zł można było wyrwać. Czy ktoś tego jeszcze nie ma?
0 kudosMicMus123456789   @   20:53, 26.07.2019
Ja nawet gdybym tych gier nie miał to i tak bym się nie złapał Dumny