Devil May Cry 5 Special Edition nie zadebiutuje na PC

Tytuł opracowywany jest wyłącznie z myślą o next-genach.

@ 21.09.2020, 14:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Devil May Cry 5 Special Edition nie zadebiutuje na PC

Przed kilkoma dniami firma Capcom zapowiedziała Devil May Cry 5 Special Edition, czyli specjalne wydanie tegoż slashera, przeznaczone dla konsol następnej generacji. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, wśród platform docelowych nie ma komputerów.

Devil May Cry 5 Special Edition zaoferuje sporo zmian względem oryginału, ale wszystkie docenią tylko osoby posiadające PlayStation 5 albo Xboksa Series X. Z jakiegoś powodu wydawca postanowił pominąć komputery osobiste, co jest dość intrygujące.

"Devil May Cry 5 Special Edition zostało specjalnie opracowane i zoptymalizowane pod architekturę i skok wydajnościowy PS5 i Xboksa Series X, więc skupiamy się na tych platformach. Obecnie nie ma planów na to, by wydać DMC5SE na PC", stwierdził przedstawiciel firmy Capcom.

Oczywiście nie oznacza to, że Devil May Cry 5 Special Edition nigdy nie będzie dostępne na blaszakach. Być może Japończycy zdecydują się na przygotowanie konwersji, tylko tyle że w nieco późniejszym terminie. Trzymamy oczywiście za to kciuki.


Sprawdź także:
Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Premiera: 08 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capco...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?