Znamy rozmiary gier Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Demon's Souls Remake

Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Demon's Souls Remake razem dadzą lekko ponad 100 GB. Ale już Miles Morales w edycji Ultimate, czyli z remasterem Marvel's Spider-Man to już 160 GB.

@ 21.09.2020, 09:14
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
ps5

Znamy rozmiary gier Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Demon's Souls Remake

PlayStation 5 w odróżnieniu od swoich konkurentów (a właściwie jednego, bowiem to nadal Xbox) - Xboksa serii X oraz serii S - już wystartował z zamówieniami przedpremierowymi. Konsolę od Microsoftu zamówimy jutro, tj. 22 września, od godziny 9 polskiego czasu. W międzyczasie do sieci trafiły informacje na temat rozmiaru nadchodzących tytułów ekskluzywnych na PS5 - Marvel's Spider-Man: Miles Morales i Demon's Souls Remake.

Lekko nie będzie dla dysku twardego o pojemności 825 GB, jaki Sony zaserwuje w PlayStation 5. Gdy odejmiemy od tego procent potrzebny na działanie systemu operacyjnego, okazuje się, że na gry nie zostaje aż tak dużo miejsca (zwłaszcza, jeśli nie posiadamy napędu Blu-ray). Pomocne w oszacowaniu skali problemu okazały się przedpremierowe informacje dotyczące rozmiaru nadchodzących hitów Sony.

Okazuje się, że Marvel's Spider-Man: Miles Morales w wersji bez zremasterowanego Marvel's Spider-Man będzie ważył 50 GB - jednak już w edycji Ultimate, czyli z "podstawką", ta pójdzie do góry i wyniesie 105 GB. Z kolei Demon's Souls Remake, chyba najgłośniejsza produkcja wydawana na start konsoli, to ciężar rzędu 66 GB.

Premiera PlayStation 5 została zaplanowana na 12, jednak Polska, jako region mniej istotny dla korporacji, musi poczekać do 19 listopada.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?