Devil May Cry 5 Special Edition - zwiastun na PlayStation 5 z ray tracingiem

Devil May Cry 5 Special Edition otrzymało kolejny zwiastun, tym razem chwalący technologię ray tracingu.

@ 18.09.2020, 09:10
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5, xbox x/s

Devil May Cry 5 Special Edition - zwiastun na PlayStation 5 z ray tracingiem

Devil May Cry 5 Special Edition na PlayStation 5 to jedna z pierwszych gier na konsolę nowej generacji Sony. Korporacja chwali się zwiastunem pokazującym ray tracing w tymże projekcie.

Ray tracing robi wrażenie, ale zawsze imponujące jest zobaczenie tego efektu zastosowanego w grze, w której wcześniej go nie było. Poza tym świadomość, że to pochodzi z konsoli jest dość ekscytująca. Sposób, w jaki technologia pozwala programistom majstrować przy oświetleniu i odbiciach zdumiewa. Zwłaszcza oświetlenie sprawia, że otoczenie Devil May Cry 5 wygląda wyśmienicie.

Oczywiście ray tracing nie jest jedyną rzeczą, która sprawia, że Devil May Cry 5 Special Edition jest o krok wyżej niż podstawowa gra. Jak wspomnieli wczoraj, produkcja będzie miała kilka różnych trybów klatkowania, które pozwolą graczom dostosować je do swoich potrzeb. Możesz bawić w rozdzielczości 4K i 30 fpsach lub 1080p i 60 fpsach, aby odpowiednio ustawić priorytet rozdzielczości lub liczbę klatek na sekundę. Możesz też po prostu wyłączyć ray tracing i cieszyć się niesłychanie płynną rozgrywką w 120 klatkach na sekundę.

Podsumowując, Devil May Cry 5 Special Edition zapowiada się na super atrakcyjny pakiet, niezależnie od tego, czy grałeś w oryginał, czy nie. Ukaże się w dniu premiery zarówno na PlayStation 5, jak i Xboksie Series X/S.


Sprawdź także:
Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Premiera: 08 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Devil May Cry 5 to powrót do głównej serii po nieszczególnie ciepło przyjętym odświeżeniu marki - DmC: Devil May Cry. Za produkcją stoi - niezmiennie od lat - firma Capco...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?