Outriders - nowy gameplay z misji kooperacyjnej

Studio People Can Fly wraz z redakcją serwisu IGN przygotowały nowy gameplay z kooperacyjnego polowania na bossa w Outriders.

@ 10.08.2020, 13:09
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Outriders - nowy gameplay z misji kooperacyjnej

Studio People Can Fly kontynuuje akcję promocyjną swojej najnowszego looter-shootera z elementami RPG, Outriders. Rodzima produkcja zmierza na komputery osobiste i konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X oraz PlayStation 5 prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Na razie zaś dostaliśmy nowy gameplay z niewidzianego jeszcze elementu rozgrywki - kooperacyjnego polowania na bossa.

Outriders wpisuje się w popularny dzisiaj nurt looter-shooterów w stylu Destiny lub serii Tom Clancy's The Division, gdzie kluczową rolę pełnią współpraca (chociaż można bawić się także solo) oraz wyposażenie szczodrze wypadające z pokonanych przeciwników.

Na nowym materiale z rozgrywki przygotowanym przez redakcję serwisu IGN, możemy obejrzeć świeżą misję co-op, w której gracze polują na bossa. Przypomina to popularny w grach MMORPG rajd, gdzie również (chociaż w większej skali) zwieńczeniem wysiłków zawodników jest ubicie kluczowej poczwary.

People Can Fly oprócz Outriders pracuje jeszcze nad nieujawnionym projektem, o którym niedawno sami powiedzieli.

Na łamach MG możecie przeczytać nasze wrażenia z dema Outriders, które mogliśmy sprawdzić na początku tego roku!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?