Outriders - na Steam można zagrać za darmo

People Can Fly przygotowało specjalną inicjatywę, dzięki której w Outriders zagracie przez kilka dni całkowicie za darmo.

@ 21.06.2022, 17:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Outriders - na Steam można zagrać za darmo

Polskie studio People Can Fly przygotowuje się do premiery dodatku Worldslayer, przeznaczonego dla gry Outriders. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w ostatnie przedsięwzięcie ekipy, trwa właśnie specjalna inicjatywa, w ramach której nie będzie Was to kompletnie nic kosztować.

Darmowe Outriders pobrać możecie obecnie na Steam. Akcja trwa od wczoraj do czwartku, czyli 23 czerwca. W tym czasie możecie Outriders zaciągnąć za darmo i bawić się do wyznaczonego dnia. Później będziecie musieli grę nabyć, jeśli będziecie mieli ochotę grać dłużej.

Wszystkie postępy w ramach darmowej rozgrywki w Outriders zostaną oczywiście zachowane, a jako że projekt jest obecnie oferowany ze specjalnym rabatem i kupcie go za nieco ponad 90 zł, będziecie mogli zdecydować czy chcecie się bawić dalej czy nie.

Przed ewentualnym pobraniem gry, sprawdźcie koniecznie wymagania sprzętowe Outriders. Pamiętajcie też, że premierę dodatku Worldslayer zaplanowano na 30 czerwca.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:06, 22.06.2022
Stara szkoła, której mi brakuje. Ouridersi mnie tym przekonali przed premierą, by dać im szansę i nie zawiodłem się.
0 kudosBarbarella.   @   08:05, 22.06.2022
No nie wiem . Przy całym szacunku do People Can Fly jakoś mnie nie ciągnie nawet żeby za darmo sprawdzić. Obejrzałam 10 minut gameplaya i jakieś to powtarzalne , osłona wróg strzał ,osłona wróg strzał Uśmiech .Bulletstorm czeka u mnie w kolejce to już lepiej za niego się wezmę.