Rocksteady zapowiada prezentację gry Suicide Squad

Do tego pamiętnego wydarzenia dojdzie jeszcze w sierpniu.

@ 10.08.2020, 13:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Rocksteady zapowiada prezentację gry Suicide Squad

W sieci od dawna krążą spekulacje na temat tego, nad czym pracuje studio Rocksteady. Wiele poszlak wskazywało na tytuł w uniwersum Suicide Squad i jak się okazało w weekend, były one jak najbardziej prawdziwe.

Na oficjalnym kanale Rocksteady na Twitterze pojawiła się krótka notka, w której czytamy, że studio pracuje obecnie nad grą w świecie Suicide Squad, a do jej prezentacji powinno dojść niebawem, czyli 22 sierpnia bieżącego roku.

Co ciekawe, 22 sierpnia odbędzie się impreza DC FanDome, czyli także i w tym przypadku ploteczki znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. O samej grze nie napisano kompletnie nic, a zatem nie sposób powiedzieć z czym będziemy mieć do czynienia.

Poniżej znajdziecie wpis, o którym mowa. Na samą grę najpewniej będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jej produkcja - z innych doniesień - rozpoczęła się na przełomie 2016 i 2017 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:21, 10.08.2020
Szkoda, że to nie nowy Batman, ale przynajmniej system walki pewnie będzie taki sam Dumny