Outriders: Worldslayer to pierwsze fabularne rozszerzenie dla ostatniej gry People Can Fly

W sieci pojawiło się sporo nowych informacji na temat Outriders: Worldslayer. Dodatek można kupić samodzielnie albo jako upgrade podstawki.

@ 22.04.2022, 13:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders: Worldslayer to pierwsze fabularne rozszerzenie dla ostatniej gry People Can Fly

Outriders to ostatnie dzieło polskiego studia People Can Fly. Deweloperzy od jakiegoś czasu opracowywali pierwsze konkretne rozszerzenie dla swojego dzieła, a my właśnie poznaliśmy szczegóły w tym temacie. Dodatek zwie się Outriders: Worldslayer, a jego premiera jest już całkiem blisko.

Z informacji prasowej nadesłanej przez People Can Fly dowiadujemy się, że Outriders: Worldslayer zadebiutuje 30 czerwca bieżącego roku. W ręce graczy oddana zostanie nowa opowieść, nowe wyposażenie, a także całkiem nowa aktywność w ramach tzw. endgame'u.

Jeśli chodzi o fabułę, planeta Enoch ponownie zagrożona jest przez tzw. Anomalię, a na czele zagrożenie stoi Ereshkigal. Gracze mogą dołączyć do boju albo przechodząc główny wątek podstawki albo po prostu tworząc postać od razu na 30. poziomie doświadczenia.

Nowy scenariusz to jedynie przedsmak tego, co czeka nas w grze. Prócz niego dostaniemy nowy poziom trudności (Apokalipsa), a także zawartość endgame w postaci Trial of Tarya Gratar. Będzie też około 100 nowych przedmiotów legendarnych, lepsze wyposażenie oraz zmiany w systemie rozwoju postaci.

Outriders: Worldslayer kosztować będzie około 200 zł, ale posiadacze podstawki mogą kupić tylko swoisty upgrade, który ma być tańszy. Na razie niestety nie znamy konkretnej ceny. Jeśli nie graliście jeszcze w Outriders, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję, a planując zakup wersji PC spójrzcie też na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Outriders

Outriders

Premiera: 01 kwietnia 2021
XBOX X/S, PS5, PC, PS4, XBOX ONE

Outriders to strzelanka pozwalająca na zabawę w kooperacji osadzona w ponurym świecie science fiction. Za projekt odpowiada studio People Can Fly znane za sprawą takich g...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?