Do Fortnite trafiły samochody

Epic Games wypuściło zapowiedzianą aktualizację Fortnite'a, w której znajdują się w pełni funkcjonalne samochody.

@ 06.08.2020, 11:10
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, mob, switch, ps4, xbox one

Do Fortnite trafiły samochody

Fortnite po tym, jak w ubiegłym roku rozpoczęło nowy etap w swojej historii - ogromną aktualizacją nazwaną Rozdziałem 2. - wciąż otrzymuje nową zawartość. I to całkiem rozbudowaną, jeśli weźmiemy pod uwagę, że zmienia ona w ten sposób nieco mechanikę zabawy. Mowa oczywiście o samochodach!

W Fortnite od teraz dostępne są czterokołowe pojazdy mechaniczne o rozmaitym rozmiarze - od szybkich aut sportowych, przez pick-upy, klasyczne rodzinne kombiaki, kończąc na tirach. Wraz z implementacją tego elementu zmieniają się nieco reguły zabawy, ponieważ samochody są wytrzymalsze niż zwykli gracze (co jest zrozumiałe), a ponadto dużo szybsze, stanowiąc w praktyce śmiercionośną broń.

Co ciekawe, auta posiadają ograniczone paliwo - możemy stanąć w środku zawieruchy, do której sami wjechaliśmy, narażając się na ostrzał! Na szczęści istnieje opcja tankowania - robimy to spotykanych stacjach benzynowych, a jeżeli te są za daleko, nic nie stoi na przeszkodzie, by płyn wlać do posiadane kanistra i dopiero w ten sposób, bardzo klasyczny zresztą, "zalać" porzucone auto.

No i wisienka na torcie - radio. Fortnite oferuje różnego rodzaju stacje (chociaż duże mniejszego kalibru niż np. w GTA V). Co ciekawe, w jednej z nich - Hip-Hop Radio - w polskiej wersji językowej dostępni są rodzimi raperzy, którzy podłożyli głos pod duet prowadzący audycję - Borixon oraz Żabson.


Sprawdź także:
Fortnite

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH, PS5, XBOX X

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Produkcja jest utrzymana w gatunku battle royal i d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?