Lego Fortnite jest popularniejsze niż tryb Battle Royale

W Lego Fortnite liczba graczy jest większa niż w Fortnite Battle Royale.

@ 11.12.2023, 10:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Lego Fortnite jest popularniejsze niż tryb Battle Royale

Debiutujące Lego Fortnite cieszy się obecnie większą popularnością niż tryb Battle Royale do gry studia Epic, co jest sporym zaskoczeniem. W szczytowych momentach w grę grało ponad 2,1 miliona graczy, a w głównym trybie Battle Royal nieco ponad 2 miliony.

W pozostałych dwóch niedawno wprowadzonych trybach gry, Rocket Racing, opracowanym przez przejętą przez Epic studio Psyonix i Fornite Festival od Harmonix, grało odpowiednio niecałe 800 000 i 600 000 graczy. To oczywiście nadal imponujące liczby, ale Lego ewidentnie zdominowało świat Fortnite.

Nowy tryb Lego wprowadza rozwiązania survivalu i budownictwa podobne do Minecrafta. W tym trybie gracze zbierają elementy Lego, a następnie wykorzystują je do tworzenia domów, budynków i innych obiektów.

Wraz z premierą nowego trybu ponad 1200 kostiumów w grze otrzymało bezpłatne wersje ze świata słynnych klocków. W przypadku niektórych licencjonowanych marek, jak Star Wars i Marvel, stworzono również wersje Lego w grze, co prawdopodobnie było możliwe dzięki istniejącym umowom licencyjnym między Lego i Disneyem.


Sprawdź także:
Fortnite

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH, PS5, XBOX X/S

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Produkcja jest utrzymana w gatunku battle royal i d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?