Spider-Man zawita w Marvel's Avengers dla PS4 i PS5

Postać ta będzie dostępna ekskluzywnie na platformach należących do firmy Sony.

@ 04.08.2020, 12:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Spider-Man zawita w Marvel's Avengers dla PS4 i PS5

Marvel's Avengers będzie miało swoją premierę na początku przyszłego miesiąca, a my właśnie poznaliśmy pewien interesujący detal związany z jego wsparciem popremierowym. Jak się bowiem okazuje, do gry zawita Spider-Man, choć nie na wszystkich platformach.

Człowiek Pająk w Marvel's Avengers dostępny będzie na początku przyszłego roku, ale nie dla wszystkich graczy. Skorzystać będą mogli z niego wyłącznie posiadacze wersji przeznaczonych dla konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Nic nie wiadomo ani o PC, ani o Xboksach.

Wieść na temat obecności Spider-Mana w Marvel's Avengers dociera do nas za sprawą blogu PlayStation. To właśnie na nim potwierdzono, że ulubieniec fanów super bohaterów zostanie do gry dodany w ramach nadchodzących aktualizacji zaplanowanych po premierze.

W ramach tychże aktualizacji mamy dostać nie tylko nowe misje oraz tryby zabawy, ale również właśnie bohaterów, których nie będziemy w stanie wybrać od dnia premiery. Na razie nie wiemy niestety kto w tytule zawita prócz Spider-Mana. Więcej detali mamy otrzymać niebawem.

Premiera Marvel's Avengers zaplanowana została na dzień 4 września, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. W późniejszym terminie zagramy na PlayStation 5 oraz Xboksie z serii X.


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?