Marvel's Avengers: Crystal Dynamics kończy wsparcie swojej superprodukcji

Marvel's Avengers przestanie być wspierane przez firmę Crystal Dynamics.

@ 24.01.2023, 14:00
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Avengers: Crystal Dynamics kończy wsparcie swojej superprodukcji

Wsparcie dla przygodowej gry akcji Marvel's Avengers zakończy się  już tej jesieni. Crystal Dynamics ogłosiło, że decyzja o zakończeniu rozwoju została podjęta wraz z partnerami i że teraz jest „właściwy czas” na wprowadzenie zmian.

Finalna aktualizacja zostanie wydana 31 marca wraz z wersją 2.8, która wprowadzi między innymi koniec możliwości kupowania kredytów w grze. W tym czasie wszystkie salda zostaną zamienione na zasoby w grze.

Aktualizacja 2.7, która dodała bohatera Zimowego Żołnierza i Zagrożenie na poziomie Omega w Laboratorium Klonowania, jest ostatnią nową zawartością dla przedsięwzięcia. Żadne nowe elementy kosmetyczne nie pojawią się na rynku, a wszystkie ostatnie zmiany zostaną wprowadzone w aktualizacji 2.8 w marcu.

Wraz z zakończeniem prac deweloperskich studio wyłączy również rynek kosmetyków. 31 marca cała zawartość kosmetyczna Rynku, a także Karty Wyzwania i Przesyłki, będzie dostępna za darmo.

Marvel's Avengers zostało wydane na PC, PlayStation 4, Stadia i Xbox One w dniu 4 września 2020, a na konsole nowej generacji 18 marca 2021. Niestety nie radziło sobie najlepiej i finalnie zdecydowano o zakończeniu dalszego rozwoju gry.


Sprawdź także:
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Premiera: 04 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Marvel's Avengers to przygodowa gra akcji z superbohaterami z uniwersum Avengers w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Crystal Dynamics, które słynie z rebootu seri...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:57, 24.01.2023
Szkoda, że tak uznana marka tak źle skończyła w ich rękach. Gdyby tylko zrobili grę dla jednego gracza z opcjonalnym multi, a nie grę usługę zupełnie inaczej by skończyli. Choć sam dużo grałem jeszcze przed premierą pierwszego rozszerzenia, tak po ich wprowadzeniu zupełnie nie czułem, że chcę wrócić do gry .Wróciłem na chwilę sprawdzić obiecanego Spider-Man'a na PS4 i Czarną Panterę.