Nowe informacje na temat PlayStation 5 możemy otrzymać jeszcze w tym miesiącu

Wieści są jednak niepotwierdzone, a zatem nie należy się do nich szczególnie mocno przywiązywać.

@ 04.08.2020, 13:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Nowe informacje na temat PlayStation 5 możemy otrzymać jeszcze w tym miesiącu

Konsole następnej generacji mają zadebiutować na rynku pod koniec bieżącego roku. Co niebywale zaskakujące, nadal nie mamy wielu szczegółów na ich temat, w tym konkretnej daty premiery oraz ceny urządzeń. Jeśli wierzyć doniesieniom, w przypadku PlayStation 5 sytuacja powinna wyklarować się jeszcze w tym miesiącu.

Redakcja Bloomberg, powołując się na jakieś anonimowe źródło w PlayStation, twierdzi, że sporo detali na temat PlayStation 5 powinniśmy otrzymać jeszcze w tym miesiącu. Co ciekawe, plany na specjalną prezentację nie są jeszcze domknięte, co oznacza, że mogą ulec zmianie.

Z innych informacji dotyczących PlayStation, warto wspomnieć o imprezie State of Play, która odbędzie się 6 sierpnia. W jej trakcie niestety nie dojdzie do żadnych zapowiedzi związanych z samym PlayStation 5. Wydarzenie ma być poświęcone grom dla PlayStation 4 oraz wcześniej ujawnionym tytułom niezależnym dla PS5.

Więcej informacji na temat PlayStation 5 znajdziecie w naszej wiki. Jako że publikację wciąż uzupełniamy, zachęcamy do regularnego jej odwiedzania.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?