Call of Duty: Warzone - jest zwiastun piątego sezonu

Pokazuje on nową zawartość, jaka trafi do gry studia Infinity Ward.

@ 04.08.2020, 12:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Warzone - jest zwiastun piątego sezonu

Studio Infinity Ward rozwija obecnie Call of Duty: Warzone, regularnie wydając nową zawartość oraz aktualizując istniejące treści. W związku ze zbliżającą się premierą piątego sezonu, firma opublikowała w sieci świeżutki zwiastun.

Trailer piątego sezonu Call of Duty: Warzone (oraz Modern Warfare), znajdziecie poniżej. Jeśli chodzi o samą zawartość nadchodzącego pakietu, liczyć możecie na kilka nowych map, zmiany na mapie Warzone i różne inne "drobnostki". Oczywiście spodziewajcie się też poprawek i modyfikacji.

Prawdopodobnie największą zmianą jest obecność pociągu na mapie Warzone. Dzięki niemu znacznie łatwiej będzie się dało przemieszczać po rozległym obszarze. Pojazdy mają ponadto wieżyczki, a gracze mogą toczyć pojedynki na stadionie. Jeśli chodzi o nowe mapy, Verdansk International Airport znajdziemy w Ground War, a Livestock w Gunfight.

Ze względu na to, że paczka plików jest dość duża, posiadacze PlayStation 4 mogą ją już pobierać. Na ten moment nie wiemy niestety kiedy zestaw będzie się dało zaciągać na pozostałych platformach. Jeśli nic się nie zmieni, to dopiero jutro, czyli w dniu premiery sezonu piątego.

Call of Duty: Warzone dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli zamierzacie grać, pamiętajcie, aby zapoznać się z jego wymaganiami sprzętowymi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?