Cuphead jest już dostępne na PlayStation 4

Najpierw była ploteczka, a teraz już wiemy, że Cuphead na PS4 jest rzeczywistością.

@ 29.07.2020, 11:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Cuphead jest już dostępne na PlayStation 4

W nawiązaniu do wcześniejszych doniesień, związanych z premierą Cuphead na PlayStation 4, mamy dla Was dobre wieści. Jak się okazuje, ostatnie dzieło studia MDHR faktycznie trafiło na platformę Japończyków.

Premierę gry ujawniono w ramach specjalnego wydarzenia, którego gospodarzem był Geoff Keighley. Dowiedzieliśmy się w jego trakcie, że wydanie Cuphead przeznaczone dla PlayStation 4 jest już dostępne w PS Store, a jego cenę ustalono na mniej więcej 90 złotych.

Deweloperzy przy okazji zdradzili, że dodatek Delicious Last Course zadebiutuje pod koniec bieżącego roku. Nie zdradzili oni niestety, choćby przybliżonego, terminu premiery. Oznacza to tyle, że musimy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na kolejne detale.

Zwiastun premierowy Cuphead dla PS4 widnieje poniżej. Jeśli rozważacie zakup, pamiętajcie, że na naszych łamach dostępna jest recenzja.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   12:10, 29.07.2020
Jeszcze 3 lata temu zarzekali się , że gra nie będzie dostępna na PS4 Dumny Do tego czasu zadebiutowała jeszcze na Switchu Puszcza oko To jeden z przykładów, że umowy na wyłączność nie trwają wiecznie co też widać przy okazji niektórych gier na PS4.
0 kudosMicMus123456789   @   15:22, 29.07.2020
Akurat w przypadku gier z PS4 to trochę eksperymentowali z tym przenoszeniem. Osobiście się też nie zdziwię jeśli już żadna inna gra nie opuści PS4.
0 kudosguy_fawkes   @   08:49, 30.07.2020
Odłóżmy na bok pierdzielenie o ekskluzywności - to już i tak był tytuł multiplatformowy, więc dobrze, że tego fantastycznego platformera pozna kolejne grono odbiorców.