Cuphead zadebiutuje wyłącznie na PC oraz Xboksie One

Deweloperzy nie są w stanie przygotować wydania dedykowanego PS4.

@ 06.07.2017, 13:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Cuphead zadebiutuje wyłącznie na PC oraz Xboksie One

Cuphead to jedna z ciekawiej zapowiadających się gier niezależnych, zmierzających wyłącznie do posiadaczy konsol Xbox One i komputerów osobistych. Jak się okazuje, twórcy przedsięwzięcia nie przygotowują edycji dedykowanej PlayStation 4. Ba! Podkreślają, że takowa nigdy się nie pojawi.

"Tak, ta gra Cuphead jest ekskluzywna dla Xboksa oraz PC (Steam i Win10 na premierę, a GoG nieco później)", potwierdzili twórcy na łamach portalu NeoGAF. "W późniejszym czasie będzie prawdopodobnie wersja Mac oraz Linux (chyba, że stracimy domy czy coś)".

Wieść nie jest oczywiście żadnym zaskoczeniem. Raczej nikt nie spodziewał się, że promowane wyłącznie na konferencjach Amerykanów Cuphead zadebiutuje także na platformie Japończyków. Teraz sytuacja jest jednak klarowna.

Jeśli chodzi o premierę Cuphead spodziewamy się jej 29 września 2017 roku. Jak wspomniałem, tylko na PC oraz Xboksie One. Więcej na temat gry znajdziecie w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Cuphead

Cuphead

Premiera: 29 września 2017
PC, XBOX ONE, SWITCH

Cuphead to połączenie gry platformowej, zręcznościowej i bijatyki utrzymanej w starym stylu 2D. Produkcja inspirowana jest serialami animowanymi powstałymi w latach trzyd...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?