Call of Duty: Warzone w ten weekend z wielkimi bonusami

Call of Duty: Warzone w ten weekend otrzyma kilka ciekawych bonusów, którymi Activision zaprasza do zabawy.

@ 28.07.2020, 19:39
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Warzone w ten weekend z wielkimi bonusami

Call of Duty: Warzone zapewni Wam w najbliższy weekend moc atrakcji oraz bardzo ciekawe bonusy. W zasadzie otrzymujecie podwójne doświadczenie za wszystko.

To ostatni weekend sezonu 4 do Call of Duty: Warzone i Modern Warfare. Aby pomóc graczom zakończyć pozostałe wyzwania lub poziomy Battle Pass, Infinity Ward ogłosiło weekend podwójnego wszystkiego - każda nagroda za aktywność czy doświadczenie zostanie podwojona.

Rozgrywka Solo, Duo, Trio i Quady pozostają trybami do wyboru w tym tygodniu, ale w piątek powrócą Juggernaut Royale Quady. Gracze będą mogli przez cały tydzień wybierać również tryb Trio Blood Money. Po stronie Modern Warfare zarówno Shipment, jak i Shoot House otrzymują własne listy odtwarzania 24/7. Dwie mapy oferują doskonały sposób na odblokowanie dodatków do broni i wyczyszczenie wszelkich wyzwań związanych ze wstążkami, szczególnie w przypadku weekendowego Double Everything.

Innymi słowy, coraz bardziej prawdopodobne jest, że sezon 5 przyniesie wiele nowości do Warzone, a twórcy już teraz pomagają się do niego przygotować.

Call of Duty: Warzone dostępne jest na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?