Cuphead zadebiutuje prawdopodobnie na PlayStation 4

Co ważne, do premiery może dojść na dniach.

@ 28.07.2020, 09:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Cuphead zadebiutuje prawdopodobnie na PlayStation 4

Cuphead dostępne jest od jakiegoś czasu dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol Xbox One i Nintendo Switch. Jest jednak szansa, że wyjątkowe przedsięwzięcie będą mogli niebawem sprawdzić również właściciele konsol PlayStation 4.

Takie wnioski wysnuć można ze względu na to, że w sklepie PlayStation Store pojawił się kafelek promujących ostatnie dzieło studia MDHR, czyli właśnie Cuphead. Kafelek dało się kliknąć, ale nie pokazywał on żadnych konkretnych informacji. Przenosił na stronę, na której była jedynie informacja o błędzie.

Kiedy zatem poznamy więcej szczegółów? Geoff Keighley zapowiedział na dziś jakąś zapowiedź od jednego z jego ulubionych studiów niezależnych. Zapowiedź miałaby nastąpić w ramach Summer Game Fest 2020, a jeśli faktycznie do niej dojdzie, nie omieszkamy Was powiadomić.

Cuphead na PS4 najprawdopodobniej zawierać będzie nie tylko podstawkę, ale również jedyne DLC dla niej, The Delicious Last Course. Rzućcie okiem na naszą recenzję gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?