Grounded dostępne we wczesnym dostępie

Najnowsze dzieło studia Obsidian Entertainment można już sprawdzić.

@ 29.07.2020, 11:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Grounded dostępne we wczesnym dostępie

Grounded to najnowszy projekt studia Obsidian Entertainment. Co ciekawe, nie mówimy tu o przedstawicielu gatunku RPG, ale o grze będącej survivalem.

W Grounded wcielamy się czwórkę nastolatków (tytuł nastawiony jest na tryb współpracy), który zostali zmniejszeni, a teraz chronić muszą swój ogród przed różnej maści robalami. W tym celu zbierają surowce i budują umocnienia. Robią to po to, by wreszcie powrócić do normalnego rozmiaru.

Co ciekawe, wszystkie umocnienia oraz mające nam pomóc struktury tworzymy za pomocą przedmiotów codziennego użytku znalezionych we wspomnianym ogrodzie. Poszukiwania i crafting utrudnione są ze względu na gigantyczne insekty. Niektóre będą nas ignorować, ale większość nie będzie zadowolona z naszej obecności.

Grounded dostępne jest już we wczesnym dostępie na Steam oraz w ramach usługi Game Pass, czyli na Xboksie One. Na razie nie wiemy kiedy nastąpi premiera finalnego produktu.


Sprawdź także:
Grounded

Grounded

Premiera: 27 września 2022
PC, XBOX ONE

Grounded to lekko prześmiewczy survival od autorów m.in. The Outer World, studia Obsidian Entertainment. Bohaterowie wcielają się w nim w ludzi wielkości mrówek i muszą s...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?