Ghost Recon: Breakpoint - darmowy weekend od 16 lipca; powrót bohaterów SI i wydarzenie Opór

Na Ubisoft Forward francuska firma zapowiedziała sporo rzeczy dla Ghost Recon: Breakpoint - darmowy weekend od 16 do 19 lipca, wydarzenie Opór rozgrywane w okresie 16-19 lipca, a także bohaterowie sterowani przez sztuczną inteligencję - 15 lipca.

@ 12.07.2020, 21:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Ghost Recon: Breakpoint - darmowy weekend od 16 lipca; powrót bohaterów SI i wydarzenie Opór

Kilka dni temu pojawiła się zapowiedź kolejnego "ficzera" zmierzającego do Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - kompani dla sformowania drużyny gracza, którzy sterowani są przez sztuczną inteligencję. Oficjalne ogłoszenie związane z najnowszą częścią marki Ghost Recon poznaliśmy na imprezie Ubisoft Forward!

Bohaterowie sterowani przez SI trafią do Breakpoint już 15 lipca! Jednak to nie wszystko, bowiem w związku z grą, Ubisoft przygotował kilka atrakcji w nadchodzących dniach. Ghost Recon: Breakpoint będzie dostępne za darmo w okresie od 16 do 19 lipca w ramach darmowego weekendu! W tym czasie bez ograniczeń będziemy mogli przetestować dzieło Francuzów na każdej z platform docelowych - komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Ponadto również od 16 lipca ruszy wydarzenie zatytułowane Opór. W jego ramach dostaniemy nowy wątek, który skupi się na kooperacji powstańców wyspy Auroa z oddziałem Duchów w walce z Wilkami: zaoferuje szereg fabularnych oraz dodatkowych misji. Co ważne, Ghost Recon: Breakpoint - Opór dostępne będzie dla wszystkich chętnych, nie tylko dla posiadaczy przepustki sezonowej! Zwiastun eventu również został zaprezentowany w trakcie Ubisoft Forward. Wydarzenie natomiast zakończy się 29 lipca.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:50, 13.07.2020
Szkoda, że dopiero teraz na to wpadli. Boty powinny być od początku.