Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (XBOXONE) - okladka

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (XBOXONE)

Premiera:
04 października 2019
Premiera PL:
04 października 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (XBOXONE)
Materdea @ 08:31 10.05.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint to kolejna odsłona kooperacyjnych, strzecioosobowych strzelanin od francuskiej korporacji Ubisoft.

W Ghost Recon: Breakpoint znów wcielamy się w postać członka drużyny Duchów, elitarnej amerykańskiej jednostki specjalnej, który utknął za liniami wroga. Miejscem akcji jest wyspa Auroa położna na środku Pacyfiku, a naszym zadaniem jest walka o przetrwanie z Wilkami, byłymi towarzyszami broni, którzy się zbuntowali.

Rozgrywka Ghost Recon: Breakpoint kontynuuje tradycje wykreowane przez poprzedniczkę, Wildlands. Otrzymujemy spory kawałek otwartego terenu i razem z trzema przyjaciółmi - lub solo - wykonujemy kolejne misje główne oraz poboczne, eksplorując środowisko i realizując przy tym szereg innych, mniejszych aktywności, nadających klimat. Wraz z kończeniem questów oraz zabijaniem oponentów wskakujemy na kolejne poziomy doświadczenia, które pozwalają nam otrzymać nowe umiejętności specjalne i korzystać z lepszego ekwipunku.

Screeny z Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (XBOXONE)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?