Zapowiedziano nowości dla Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Ubisoft ma duże plany na wsparcie dla Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Tytuł, mimo niezbyt udanej premiery, nadal jest rozwijany i regularnie otrzymuje nową zawartość. Francuzi nie zamierzają z tym skończyć i zdradzają nam kolejne nowości.

@ 12.04.2021, 10:01
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Zapowiedziano nowości dla Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Ubisoft ujawnił plan rozwoju zawartości, która pojawi się w tym roku w strzelaninie Ghost Recon Breakpoint z otwartym światem. Zgodnie z obietnicą z zeszłego miesiąca, zaplanowano dwie duże aktualizacje, a także wydarzenie crossover z Tomb Raider z okazji 25-lecia przygód Lary Croft.

Jak wyszczególniono na oficjalnej stronie gry, pierwsze rozwinięcie będzie znane jako aktualizacja doświadczenia towarzysza i będzie skupiać się na członkach drużyny. Oprócz ulepszenia sztucznej inteligencji, będzie również nowy dodatek do punktów XP specjalnie dla nich i dedykowany dziennik zadań, który pozwoli eksperymentować z nimi w celu uzyskania ekskluzywnych nagród. Ta aktualizacja jest obecnie zaplanowana na koniec wiosny.

Druga aktualizacja jest o wiele bardziej mroczna, a jedyną informacją jest to, iż ma być jedną z „największych jak dotąd operacji” w grze. Trafi do graczy jesienią. Poniżej możecie zobaczyć grafikę promującą i zapowiadającą opisywane wydarzenia, którą opublikowano na Twitterze.

Ghost Recon Breakpoint jest dostępne na Xbox One, PlayStation 4 i PC, naszą recenzję gry możesz sprawdzić pod tym adresem. Jeśli zamierzacie grać na PC, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?