Ubisoft Forward - oglądaj z nami!

Ubisoft Forward - impreza Ubisoftu w zastępstwie za nieobecne E3 2020 rozpoczyna się dziś o godzinie 21. Oglądajcie z nami! Pojawią się na pewno Far Cry 6, Assassin's Creed: Valhalla oraz Watch Dogs Legion!

@ 12.07.2020, 19:19
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

Ubisoft Forward - oglądaj z nami!

Już dziś, 12 lipca, o godzinie 21 polskiego czasu ruszy impreza francuskiej firmy Ubisoft, która powstała w zastępstwie nieobecnego E3 2020 - Ubisoft Forward. Zapraszamy Was do wydarzenia imprezy razem z nami - możemy oczekiwać sporo materiałów z rozgrywek nadchodzących hitów Francuzów.

Ubisoft Forward zaplanowane zostało na godzinę 21 naszego czasu - wtedy rozpocznie się główna część konferencji. Nieco wcześniej część wystąpienia będzie miał Geoff Keighley, organizator The Game Awards. Czego możemy spodziewać się po Ubisofcie? Na pewno pojawi się pełna zapowiedź Far Cry 6, które niedawno wyciekło do sieci, a także Assassin's Creed: Valhalla oraz Watch Dogs Legion!

Zapowiedź zdradziła również, że nastąpi zapowiedź nowej części serii zręcznościówek Trials. W zamian za oglądanie transmisji, każdy dostanie Watch Dogs 2 na PC - za darmo!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   13:50, 13.07.2020
Serwery nie wytrzymały i dupa z rozdawaniem za darmo była, he he. Na szczęście Ubisoft przedłużył możliwość dodania gry do konta. Nie wierzę, że nie spodziewali się takiego zainteresowania ze strony graczy. Nie przygotowali się na to. Wstyd Ubisofcie.