Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (PC) - okladka

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (PC)

Premiera:
04 października 2019
Premiera PL:
04 października 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (4)

Opis Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (PC)
Materdea @ 08:31 10.05.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 18h 0min

+ czaswięcej

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint to kolejna odsłona kooperacyjnych, strzecioosobowych strzelanin od francuskiej korporacji Ubisoft.

W Ghost Recon: Breakpoint znów wcielamy się w postać członka drużyny Duchów, elitarnej amerykańskiej jednostki specjalnej, który utknął za liniami wroga. Miejscem akcji jest wyspa Auroa położna na środku Pacyfiku, a naszym zadaniem jest walka o przetrwanie z Wilkami, byłymi towarzyszami broni, którzy się zbuntowali.

Rozgrywka Ghost Recon: Breakpoint kontynuuje tradycje wykreowane przez poprzedniczkę, Wildlands. Otrzymujemy spory kawałek otwartego terenu i razem z trzema przyjaciółmi - lub solo - wykonujemy kolejne misje główne oraz poboczne, eksplorując środowisko i realizując przy tym szereg innych, mniejszych aktywności, nadających klimat. Wraz z kończeniem questów oraz zabijaniem oponentów wskakujemy na kolejne poziomy doświadczenia, które pozwalają nam otrzymać nowe umiejętności specjalne i korzystać z lepszego ekwipunku.

Wymagania: Twórcy gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?