Darmowe gry na 10-lecie PlayStation Plus

Usługa Sony radzi sobie wyśmienicie już od dekady.

@ 29.06.2020, 18:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3, ps4, ps5

Darmowe gry na 10-lecie PlayStation Plus

Sony Interactive Entertainment informuje, że usługa PlayStation Plus ma już dziesięć lat. Wprowadzona została ona na rynek w dniu 29 czerwca 2010 roku i do tej pory przyciągnęła do siebie kilkadziesiąt milionów graczy z całego świata.

Aby uświetnić dziesiąte urodziny popularnej inicjatywy, Japończycy postanowili zaoferować graczom kilka darmowych tytułów. Pobrać będzie można je pomiędzy 7 lipca, a 3 sierpnia bieżącego roku. Chodzi oczywiście o wszystkich aktywnych subskrybentów usługi.

Darmowe gry to:

Ponadto w tym tygodniu zgarnąć można darmowy motyw dla PlayStation 4 - pojawi się on oczywiście w PS Store, a jako że nie wiemy kiedy dokładnie, warto uważnie śledzić platformę. Sony szykuje też darmowy weekend z trybem multiplayer. Rozpocznie się on 4 lipca, a skończy 5 lipca.

Na koniec wspomnieć wypada, że PlayStation Plus to specjalna subskrypcja, dzięki której otrzymujemy między innymi dostęp do rozgrywek wieloosobowych, darmowych gier, specjalnych promocyjnych ofert oraz 100 GB na zapisy stanów rozgrywek.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?