Rise of the Tomb Raider

ObserwujMam (28)Gram (3)Ukończone (15)Kupię (6)

Rise of the Tomb Raider - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:11 października 2016
Premiera polska:11 października 2016
Producent:Crystal Dynamics, Inc.
Wydawca:Square Enix
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Akcja

Fabuła

Rise of the Tomb Raider ponownie pozwala nam wcielić się w postać Lary Croft, która po zakończeniu historii z poprzedniej części rusza na nową wyprawę. Tym razem za cel obrała Syberię, gdzie podobno istnieje zaginione w XII wieku miasto Kition.

Poradnik jest w trakcie przygotowań!Tryby rozgrywki

Rise of the Tomb Raider to przygodowa gra akcji z elementami RPG. Świat został podzielony na mniejsze oraz większe segmenty oddzielone ekranami ładowania. Pomiędzy nimi możemy przemieszczać się pieszo lub za pomocą obozów, w których aktywna jest szybka podróż.

Rozgrywka opiera się na wykonywaniu kolejnych zadań narzucanych przez wydarzenia zaprezentowane w scenariuszu. Bohaterka posiada trzy osobne drzewka umiejętności - Przetrwanie, Łowy, Walka - zaś ich rozwój uzależniony jest od ilości zdobytych punktów doświadczenia - te możemy zbierać poprzez za zabójstwa (cichsze premiowane są lepiej), oprawianie zwierząt, zdobywanie roślin, kolekcjonowanie znajdziek, czy też przechodzenie fabuły.

Ekwipunek zdobywamy wraz z postępem fabularnym, niemniej jednak sporą część wyposażenia (m.in. lepsze pukawki) odblokowujemy sami.


Autorzy wiki:

Materdea
edytował(a): 121 razy   ●   zmienił(a): 85473 znaki
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?