Days of Play na PlayStation Store już dostępne

Za niewielkie pieniądze zgarniecie sporo interesujących gier.

@ 03.06.2020, 16:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3, ps4

Days of Play na PlayStation Store już dostępne

Days of Play to coroczna wyprzedaż organizowana przez firmę Sony, a związana z marką PlayStation. Tegoroczne wydarzenie wystartowało przed kilkoma dniami, najpierw w wersji "klasycznej". Teraz promocje pojawiły się na łamach PlayStation Store.

Sony Interactive Entertainment informuje, że przeceny w PlayStation Store są już dostępne, a rabaty sięgają nawet 60% - w zależności od tego, co wybierzecie. Pełna lista przecenionych gier dostępna jest w tym miejscu, a poniżej przedstawiamy Wam kilka interesujących ofert.

  • EA SPORTS™ FIFA 20 za 39 PLN;
  • Marvel's Spider-Man: Edycja Gry Roku za 99 PLN;
  • Call of Duty®: Modern Warfare® za 216,75 PLN;
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon za 38 PLN;
  • Tom Clancy's Rainbow Six® Siege Deluxe Edition za 36 PLN;
  • TEKKEN 7 za 39 PLN.

Jeśli w zestawieniu nie znajdziecie niczego, co Was interesuje, pamiętajcie o tym, że przeceniono również gry dostępne w serii PlayStation Hits. Wybrane tytuły można nabyć już za 59,99 zł, czyli naprawdę niewielkie pieniądze. Jeszcze taniej, bo za 39,99 zł, dorwiecie projekty z cyklu PlayLink.

Na koniec warto wspomnieć o nowej lepszej cenie PlayStation Plus. Roczną subskrypcję kupić możecie nawet za 168 zł, a więcej na temat tej konkretnej promocji znajdziecie w tym miejscu. Udanych łowów!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?