Darkest Dungeon II - znamy datę premiery na PlayStation 4 oraz PlayStation 5

Jeśli czekacie na debiut roguelike od Red Hook Studios na PlayStation, to możecie już teraz zaznaczyć termin w kalendarzu.

@ 19.04.2024, 15:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Darkest Dungeon II - znamy datę premiery na PlayStation 4 oraz PlayStation 5

Ostatnie dzieło Red Hook Studios, bardzo popularny roguelike pt. Darkest Dungeon II, zadebiutował w zeszłym roku na komputerach osobistych, uprzednio przebywając przez dość długi czas we wczesnym dostępie. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy ustalili wreszcie datę premiery swojego projektu na konsolach PlayStation. Ujawniono ją za sprawą widocznego poniżej zwiastuna.

Zgodnie z informacją zawartą na poniższym wideo, Darkest Dungeon II pojawi się na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 w dniu 15 lipca. Wydanie konsolowe kosztować będzie dokładnie tyle, co komputerowe i już teraz możecie składać na nie zamówienie przedpremierowe. Przygotujcie się na wydatek około 180 złotych.

Co ciekawe, na PlayStation szturm Darkest Dungeon II się prawdopodobnie nie skończy. Z krążących w sieci plotek wynika, że będzie ono dostępne także na konsolach Xbox oraz Switch. Kiedy dokładnie? Tego w tym momencie niestety nie wiemy.

Jak tylko pojawią się nowe informacje, będziemy Wam je oczywiście przekazywać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?