On the Edge to nowy dodatek do Frostpunk; jest zwiastun go promujący

Studio 11 bit wciąż widzi ogromny potencjał w świecie Frostpunk.

@ 03.06.2020, 15:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

On the Edge to nowy dodatek do Frostpunk; jest zwiastun go promujący

Polskie studio 11 bit nie zamierza skończyć wspierania swojego ostatniego dzieła, cieszącego się ogromną popularnością Frostpunka. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy przygotowują się do premiery kolejnego rozszerzenia, które do tej pory znane było jako Project TVADGYCGJR!

Nadchodzący dodatek dla Frostpunka zatytułowany został On the Edge, a jego premiera winna odbyć się w okresie letnim bieżącego roku. Akcja rozszerzenia rozgrywa się po wielkiej burzy z finału podstawowej gry. Z Nowego Londynu wyrusza mające specjalne zadanie ekspedycja.

Co ciekawe, On the Edge wprowadzi do zabawy nową, wyniszczoną mapę, na której będziemy musieli przetrwać. DLC rozwija rdzeń rozgrywki, stawiając przed graczami nowe wyzwania i oferując unikatowe mechaniki zarówno w mieście jak i na mapie mroźnych pustkowi. Wszystko oczywiście wciąż związane jest z przetrwaniem za wszelką cenę, nawet wtedy,  wymaga to ogromnych poświęceń.

Obecnie 11 bit studios pracuje już nad swoim kolejnym dziełem. Szczegółów na razie brak, ale do premiery dojdzie najprawdopodobniej w 2021 roku. Grać będziemy wówczas na pewno na PC, a pewnie także na konsolach.


Sprawdź także:
Frostpunk

Frostpunk

Premiera: 24 kwietnia 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Frostpunk to produkcja z gatunku survivalu, przygotowana przez warszawskie studio 11 bit studios. Rodzimi deweloperzy znani są dzięki takim grom jak Anomaly: Warzone Eart...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?