The Dark Pictures Anthology: Little Hope zadebiutuje w czerwcu?

W sieci pojawił się prawdopodobny termin premiery The Dark Pictures Anthology: Little Hope.

@ 29.03.2020, 20:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Kolejna odsłona The Dark Pictures, czyli specjalnej antologii gier na podstawie różnej maści legend, zatytułowana została Little Hope. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, jej premiera odbędzie się prawdopodobnie w czerwcu bieżącego roku.

Oficjalnego terminu debiutu The Dark Pictures: Little Hope do tej pory nie poznaliśmy, a firma Bandai Namco - wydawca - milczy. Nie oznacza to jednak, że w sieci nie ma żadnych przecieków. Wręcz przeciwnie. Jeden takowy pojawił się w niemieckiej sieci sklepów Saturn.

Z opublikowanych przez wspomnianego sprzedawcę danych wynika, że The Dark Pictures: Little Hope trafi do sprzedaży dokładnie 15 czerwca bieżącego roku. Nabyć będziemy mogli je na PC oraz konsolach bieżącej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksie One. Jako że terminu nie potwierdził wydawca, czekamy na konkrety.

Poprzednia odsłona antologii The Dark Pictures zatytułowana była Man of Medan. Jeśli nie mieliście okazji w nią zagrać, zachęcamy do przeczytania naszej recenzji. Więcej na temat Little Hope w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Premiera: sierpień 2020
PC, PS4, XBOX ONE

The Dark Pictures Anthology: Little Hope to druga część - po Man of Medan - przygodowej serii The Dark Pictures od studia Supermassive Games. W grze poznajemy historię cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?