The Dark Pictures Anthology: House of Ashes to kolejna odsłona cyklu

Zapowiedź gry pojawiła się na końcu odsłony właśnie wydanej do sklepów.

@ 02.11.2020, 17:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes to kolejna odsłona cyklu

Tegoroczna odsłona The Dark Pictures Anthology, zatytułowana Little Hope, jest już dostępna w sklepach. Choć nie wiadomo czy będzie się ona cieszyć odpowiednią popularnością, wydawca, Bandai Namco, już teraz zapowiada następną część. Zajawka pojawiła się w napisach końcowych Little Hope.

Kolejny rozdział antologii zatytułowano House of Ashes, a jego premiera odbędzie się w 2021 roku. Za jego produkcję odpowiada oczywiście studio Supermassive Games. Niezmiennie do czynienia będziemy mieć z wątkiem fabularnym poruszającym jakąś miejską legendę.

Na zwiastunie widzimy, jak wojskowy helikopter "wyrzuca" grupę żołnierzy, mających na celu zaangażowanie się w starcie z jakimś nieokreślonym przeciwnikiem. Głos z ekranu pyta: "Czy wierzysz w boga?", po czym dalej słyszymy. "Zacznij wierzyć. Jesteśmy atakowani... nie wiem przez co. Nie uwierzyłbyś mi, nawet gdybym starał się wyjaśnić".

Jak wspomniałem, The Dark Pictures Anthology: House of Ashes trafi do sprzedaży w 2021 roku. Na razie nie znamy platform docelowych, ale można założyć PC, PS5 oraz Xboksa Series X/S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?