CI Games pracuje nad Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - informacje na temat Lords of the Fallen 2

Marek Tymiński w wywiadzie dla redakcji portalu Strefa Inwestorów poinformował, że prace nad Lords of the Fallen 2 nadal przebiegają, a także zapowiedział Sniper: Ghost Warrior Contracts 2.

@ 29.03.2020, 16:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

CI Games pracuje nad Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - informacje na temat Lords of the Fallen 2

Prezes firmy CI Games, Marek Tymiński, wygadał się w jednym z wywiadów, że jego studio przygotowuje już kontynuację wydanego w zeszłym roku i całkiem udanego (co ostatnio nie było zbyt powszechne dla polskiego dewelopera) Sniper: Ghost Warrior Contracts! Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 może wyjść w tym roku, lecz nie podano jeszcze daty premiery - platformami docelowymi są komputery osobiste i konsole Xbox One oraz PlayStation 4.

Marek Tymiński, prezes CI Games, udzielił jakiś czas temu wypowiedzi dla portalu Strefa Inwestorów, informując o stanie studia po premierze Sniper: Ghost Warrior Contracts i nadchodzących projektach. Oprócz wieści na temat nowego Snipera, pojawił się też wątek niewidzianego od długiego czasu Lords of the Fallen 2 - RPG soulslike najwyraźniej powstaje, jednak powoli i w bólach:

"Prace nad Lords of the Fallen 2 ruszają do przodu. Szefem projektu oraz Szefem Kreacji zostali doświadczeni, międzynarodowi developerzy. Wypracowaliśmy już unowocześnioną wizję gry, w oparciu o to co zostało już przy grze zrobione wcześniej. (...)  Lords of the Fallen 2  powstanie w podobny model produkcji jak Sniper GW Contracts. Tytuł przygotowywany jest głównie z myślą o nowej generacji konsol jak również platformie PC" - powiedział Tymiński.

"Prace nad Sniper Ghost Warrior Contracts 2 idą pełną parą. Za wcześnie na podanie daty premiery gry, ale nie wykluczam, że nastąpi ona jeszcze w tym roku. (...) Przygotowujemy dużą nową cechę gry, która powinna zachęcić   do zakupu nowej części zarówno fanów serii jak i nowych graczy. Wprowadzimy również wiele innych udoskonaleń w stosunku do poprzedniej części. Będzie to zupełnie nowa historia w innym, nowym rejonie świata. Gra trafi na konsole i PC, a jej budżet produkcyjny będzie niższy od poprzedniego. (...)" - poinformował szef CI Games na temat nowego Snipera.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:39, 29.03.2020
Oby tylko się nie okazało, że druga część Contracts będzie bardziej przypominać DLC w cenie gry niż pełnoprawną nową odsłonę.