Dziś premiera The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Mamy też zwiastun premierowy The Dark Pictures Anthology: Little Hope.

@ 30.10.2020, 19:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Dziś premiera The Dark Pictures Anthology: Little Hope

The Dark Pictures Anthology to wyjątkowa seria gier, w ramach której poznajemy różne mroczne historie, oparte na tzw. urban legends. Jakiś czas temu na rynku zadebiutowało Man of Medan, a od dziś kupić można Little Hope.

Wydawcą The Dark Pictures Anthology: Little Hope jest Bandai Namco, a za jego produkcją stoi Supermassive Games. To druga część dłuższego cyklu. Tym razem mamy okazję zawitać do tytułowego miasteczka Little Hope, w którym dzieją się różne rzeczy.

Aby przypomnieć nam o premierze The Dark Pictures Anthology: Little Hope, wydawca opublikował w sieci zwiastun. Stanowi on swoiste wprowadzenie do opowieści i prezentację klimatu, na jaki możemy liczyć w trakcie zabawy.

Co ważne, w grę da się bawić w ramach współpracy. Dwie osoby mogą podejmować najważniejsze decyzje przez sieć i wpływać na przebieg całej opowieści. Wybory są tu kluczowe, albowiem nie tylko zmieniają zakończenie, ale niosą również krótkoterminowe, często nieprzewidywalne, konsekwencje.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope dostępne jest od dziś na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosthiefi   @   10:46, 01.11.2020
Ludzie narzekają, ale ja tam dobrze się bawię przy takich grach.
Until Dawn czy Man od Medan zapewnił mi kilka ciekawych godzin
Trochę mniej jump scarow, mniej łażenia po lokacjach, więcej akcji i będzie tylko lepiej.
Cieszę się, że takie gry wciąż wychodzą. Mamy czasy, kiedy wszystko idzie w monetyzacje i stawia na multiplayer, więc tym bardziej powinno się doceniać gry próbujące być czym więcej niż tanim napieprzaczem w przyciski.