Otwarta beta Resident Evil Resistance opóźniona na PC oraz PS4

Inicjatywa ruszyła natomiast na Xboksie One.

@ 28.03.2020, 10:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Resident Evil Resistance to tryb rozgrywek wieloosobowych, który dołączany jest do Resident Evil 3. Przed debiutem gry mieliśmy otrzymać okazję do tego, by go sprawdzić. Jak się jednak okazuje, problemy techniczne doprowadziły do tego, że betę opóźniono na PC oraz PlayStation 4.

Beta Resident Evil Resistance miała rozpocząć się wczoraj, na wszystkich platformach docelowych. Problemy techniczne doprowadziły do tego, że ruszyła wyłącznie na Xboksie One. Nie wiemy niestety kiedy deweloperzy uporają się z komplikacjami.

"Ze względu na problemy techniczne, jest lekkie opóźnienie z otwartą betą Resident Evil Resistance na PS4 oraz Steam. Wersja dla Xboksa One działa normalnie i jest dostępna. Staramy się rozwiązać problem tak szybko, jak będzie to możliwe i będziemy Was informować o zmianach. Przepraszamy za opóźnienie i jesteśmy wdzięczni za cierpliwość".

Resident Evil Resistance ma być dostępna do dnia 3 kwietnia, czyli w zasadzie do premiery Resident Evil 3. Twórcy mają zatem jeszcze nieco czasu na to, by wszystko ruszyło i działało w należyty sposób.

Resident Evil 3 trafi do sprzedaży na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?