Ghost Recon: Breakpoint - darmowy weekend z grą

Ubisoft organizuje darmowy weekend z ostatnią odsłoną cyklu Ghost Recon.

@ 25.03.2020, 13:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Ubisoft wyciąga pomocną dłoń do wszystkich graczy pozamykanych w swoich czterech ścianach. Korporacja organizuje bowiem darmowy weekend z Ghost Recon Breakpoint.

Jak wynika z naszej recenzji, Ghost Recon Breakpoint jest raczej średniej jakości trzecioosobowym shooterem. Jego premiera odbyła się jednak kilka miesięcy temu, co znaczy, że do tej pory część błędów najpewniej zostało wyeliminowanych, a przy okazji usprawniono niektóre rozwiązania i funkcje.

Ze względu na powyższe, warto rzucić okiem na propozycję Ubisoftu. Zrobicie to nie tylko na PC, ale także na konsolach bieżącej generacji. W przypadku blaszaków, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe, a jeśli chodzi o konsole musicie niestety posiadać PS Plus oraz Xbox Live Gold.

Darmowy weekend na Uplay, PS4 oraz Xboksie One:

  • Start: 10:00 w czwartek 26 marca;
  • Koniec: 10:00 w poniedziałek 30 marca.

Darmowy weekend na Epic Games Store:

  • Start: 16:00 w czwartek 26 marca;
  • Koniec: 16:00 w poniedziałek 30 marca.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?