Ghost Recon: Breakpoint - premiera 2. epizodu, Deep State, z Samem Fisherem

Premiera dodatku Deep State do Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - w jedną z głównych ról wcielił się Sam Fisher z cyklu Splinter Cell.

@ 25.03.2020, 11:43
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Ghost Recon: Breakpoint - premiera 2. epizodu, Deep State, z Samem Fisherem

24 marca do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint trafiły dwie aktualizacje - pierwsza z nich przyniosła wiele oczekiwanych zmian w rozgrywce (m.in. tryb realistyczny). Druga zaś to rozszerzenie Deep State, czyli drugi epizod z przepustki sezonowej Year One. W nim dostajemy minikampanię fabularną z Samem Fisherem z serii Splinter Cell!

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint - Deep State zagościło już na serwerach na każdej docelowej platformie (PC-ty i konsole Xbox One oraz PlayStation 4) i każdy z posiadaczy przepustki sezonowej może zacząć zabawę. Rozszerzenie, definiowane jako drugi epizod (podobnie jak w przypadku The Division 2), przynosi na Auroę nowy konflikt - Sam Fisher, który trafia na zlecenie Eszelonu na wspomnianą wsypę, szuka postaci o pseudonimie Strateg. Strateg porywa wojskowych naukowców. Sam kontaktuje się z Nomadem, którzy razem ruszają zapolować na antagonistę.

Jeśli nie posiadacie season passa, wtedy pierwsza misja z dodatku Deep State jest dostępna dla Was za darmo. Z kolei właściciele przepustki w ramach Deep State dostaną sporo nowych, cyfrowych dobroci - do gry trafia przede wszystkim klasa Inżynier (po mistrzowsku posługujący się dronem i zdalnym wykańczaniem swoich ofiar). Do tego dochodzą helikopter Blacklist i nowe figurki, wyposażenie Eszelonu dla własnej postaci (legendarny karabin SC-40K, pistolet Maxim 9, gogle noktowizyjne z trzema latarkami) oraz cztery nowe mapy w trybie Ghost War.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?