The Surge 2 - DLC The Kraken trafi na rynek 16 stycznia

The Surge 2 od Deck 13 otrzyma w połowie miesiąca rozszerzenie fabularne The Kraken, a my już teraz mamy dla Was zwiastun.

@ 08.01.2020, 17:16
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

 The Surge 2 - DLC The Kraken trafi na rynek 16 stycznia

Uznana gra akcji The Surge 2 firmy Deck13 otrzymała dziś datę premiery rozszerzenia fabularnego The Kraken. Pojawi się ono na PlayStation 4, Xboksie One i PC (wymagania) już 16 stycznia. Poniżej zobaczyć możecie zwiastun, aby zapoznać się z przygotowywaną zawartością.

Rozszerzenie The Kraken dodaje godziny narracji z zupełnie nową fabułą i lokalizacją, a także bogactwo nowych broni, implantów i zbroi do odkrycia i stworzenia. Na obrzeżach miasta Jerycho wchodzimy do nowej lokacji, masywnego, wycofanego z eksploatacji lotniskowca wyposażonego w miejsca dla bogatych i sławnych. Roboty bojowe, piraci, obłąkane systemy bezpieczeństwa i imponujący nowy boss, wszyscy z własną unikalną mechaniką walki.

Nowe DLC, a także pozostałe, można zdobyć dzięki edycji premium The Surge 2, która nie tylko zawiera omawiane rozszerzenie, ale także wiele nowych treści do odkrycia, takich jak Pakiet URBN, Pakiet broni wroga publicznego oraz najnowszy Pakiet Dziedzictwa Jericho.

Zarówno The Kraken jak i Premium Edition będą dostępne do pobrania 16 stycznia. Ponadto wszyscy właściciele przepustki sezonowej The Surge 2 otrzymają ekskluzywny, 48-godzinny wczesny dostęp, co oznacza, że ​​będą mogli grać od 14 stycznia.


Sprawdź także:
The Surge 2

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?