Assassin's Creed: Ragnarok trafił na niemieckiego Amazona

Assassin's Creed: Ragnarok w trzech wersjach trafiło do niemieckiego oddziału sklepu Amazon. Jednak to Wikingowie trafią do popularnej serii przygodowych gier akcji?

@ 08.01.2020, 17:05
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
inne

Assassin's Creed: Ragnarok trafił na niemieckiego Amazona

Marka Assassin's Creed ominęła 2019 rok - ostatnią część było Odyssey z 2018. O kolejnej części popularnego cyklu przygodowych gier akcji z otwartym światem plotkuje się od ponad roku - wyznaczono nawet dwa potencjalne settingi. Niektóre pogłoski sugerowały, że w 2020 r. (lub 2021) dostaniemy Assassin's Creed: Legion z akcją w starożytnym Rzymie, drugie zaś - co bardziej prawdopodobne - że będzie to Assassin's Creed: Ragnarok - XI-wieczna Skandynawia. To właśnie Ragnarok wraz z potencjalnymi edycjami kolekcjonerskimi pojawiły się w niemieckim sklepie Amazona!

O nowej odsłonie serii Assassin's Creed powiedziano naprawdę sporo - mimo iż nie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi. Mniejsze lub większe wycieki pozwoliły graczom poznać plany francuskiej korporacji Ubisoft co do popularnego AC. Całkiem sporo (m.in. ostatni post anonimowego pracownika Ubi na Reddicie) wskazuje jednak, że w nowym "Asasynie" trafimy na XI-wieczne terytoria Anglii, Irlandii, Szwecji oraz Norwegii.

Oliwy do ognia dolał nieostrożny pracownik niemieckiego oddziału sklepu Amazon, który nieopatrznie dodał na stronę produkt o nazwie Assassin's Creed: Ragnarok - w kilku wersjach! Oprócz standardowej możemy zobaczyć też edycję Gold (prawdopodobnie z przepustką sezonową i cyfrowymi dodatkami), a także kolekcjonerską - Valhalla Edition. Co może sugerować, że sklep przygotowuje się do zbierania zamówień przedpremierowych, wszak ktoś, kto dodawał ten produkt musiał wiedzieć, jakie inne wydania szykuje producent, trudno więc mówić o pomyłce lub żarcie. Dodatkowo karta została już zdjęta, a screenshota oraz informacje o niej uzyskaliśmy od serwisu Metro.

W każdym razie niecierpliwie czekamy na jakieś oficjalne informacje na temat zaplanowanego na ten rok finansowy (czyli okres od 1 kwietnia 2020 do 31 marca 2021 roku) Assassin's Creed. Oprócz Watch Dogs Legion, Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine oraz Gods & Monsters Ubi ma w zanadrzu dwa niezapowiedziane tytuły AAA, co wskazuje właśnie na Assassin's Creed i jeszcze jakiś projekt.


Sprawdź także:
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla

Premiera: 10 listopada 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Assassin's Creed: Valhalla to kolejna pełnoprawna odsłona cyklu przygodowych gier akcji z elementami RPG od francuskiej firmy Ubisoft. Tym razem, po słonecznej Grecji z o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   17:04, 09.01.2020
Po ostatnich newsach jestem sceptycznie nastawiony.