Control otrzyma dziś darmowy tryb Ekspedycji

Sprawdzicie dzięki niemu możliwości eliminowania Syku w grze.

@ 13.12.2019, 14:41
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Control otrzyma dziś darmowy tryb Ekspedycji

Studio Remedy Entertainment pracuje w pocie czoła nad kolejnymi aktualizacjami swojej ostatniej gry, Control. Właśnie dowiedzieliśmy się, darmowy tryb zabawy Ekspedycje dostępny będzie do pobrania już dzisiaj.

Wszyscy posiadacze Control będą mogli już dziś pobrać kolejny darmowy tryb zabawy - chodzi o model rozgrywek zwany Ekspedycje. Zapowiedziano go w trakcie minionej już gali The Game Awards 2019, a jego zadaniem będzie sprawdzenie możliwości graczy.

"Zauważyliście najpewniej, że w odizolowanym pokoju nieopodal obszaru Centrum Dowodzenia w grze pojawiła się maszyna typu jukebox", wyjaśnia starszy projektant gry, Sergey Mohov, jak dołączyć do nowego trybu zabawy. "Jeśli myśleliście, że to kolejny obiekt mocy, dobrze myśleliście. Po ukończeniu misji fabularnej My Brother’s Keeper i otrzymaniu umiejętności lewitowania, wróć do Centrum Dowodzenia i odbierz żeton. Wrzuć go do maszyny, aby rozpocząć pojedynki".

Poniżej znajdziecie zwiastun przygotowany z okazji debiutu trybu Ekspedycji, znajdziecie go poniżej. Jeśli jeszcze nie kupiliście gry Control, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję i pamiętajcie, że Control dostępne jest obecnie na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?