Ghost of Tsushima wygląda kapitalnie na nowych screenach

Ghost of Tsushima będzie wybitnie przygotowaną pod względem oprawy wizualnej grą wideo.

@ 13.12.2019, 19:02
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Ghost of Tsushima wygląda kapitalnie na nowych screenach

Jedną z ostatnich ekskluzywnych gier, które trafią na PlayStation 4 zanim pojawi się system Sony nowej generacji, będzie nadchodzące Ghost of Tsushima od Sucker Punch. Gra błyszczy na nowej galerii zrzutów ekranu udostępnionych przez twórców.

Po wydanym niedawno zwiastunie studio Sucker Punch Productions opublikowało serię nowych zrzutów ekranu z Ghost of Tsushima w wersji dla PS4 Pro, czyli w 4K. Większość fotek pochodzi oczywiście z nowego zwiastuna, który został pokazany wczoraj na The Game Awards 2019, ale mimo wszystko warto zerknąć. Dają nam one bowiem szansę przyjrzenia się oszałamiającym szczegółom i efektom wizualnym.

Studio wspomniało również, że Ghost of Tsushima jest "największą grą, jaką Sucker Punch stworzyło w swojej dotychczasowej historii" i że możemy spodziewać się więcej informacji na temat projektu w najbliższych miesiącach. W szczególności obejmuje to nowe wiadomości na temat samego Jina, "zagrożeń, przed którymi stoi, sojuszników, którzy pomagają mu w podróży, oraz tego, co będzie musiał poświęcić, aby zostać nowym wojownikiem".

Ghost of Tsushima zostanie wydane wyłącznie na PlayStation 4 latem 2020 roku. Aby przyjrzeć się grze, możesz przejrzeć wszystkie nowo udostępnione zrzuty ekranu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?