The Outer Worlds - zobaczcie zwiastun premierowy nowej gry Obsidian

Udostępniono zwiastun premierowy gry Obsidian Entertainment - The Outer Worlds za moment debiutuje na konsolach i PC.

@ 19.10.2019, 17:00
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Przed wydaniem w przyszłym tygodniu The Outer Worlds studio Obsidian Entertainment opublikowało zwiastun premierowy swojej najnowszej strzelanki z naciskiem na elementy RPG.

Ostatni zwiastun gry koncentruje się na wielu postaciach i świecie, który zobaczysz w grze. Pokazuje także wiele różnych broni, z których możesz korzystać, a także trasy, po których będziemy podróżować. Jeśli nie znasz The Outer Worlds, jest to gra RPG, która pozwala ci tworzyć własną postać i podejmować własne decyzje w trakcie fabuły. Twoje wybory wpływają następnie na inne postacie, które spotkasz wraz z otaczającym światem.

W poniższym zwiastunie znajduje się także sporo nowych materiałów z gry, które pokazują niektóre z wielu broni, z których możesz skorzystać. Jeśli nie zwróciłeś uwagi na The Outer Worlds, gra może pochwalić się naprawdę pomysłowym i dziwacznym orężem, który może prowadzić do zwariowanych rezultatów. Niektóre z najbardziej znanych z typów broni to Promień Obkurczania czy też kolejna zwana Żuchwą, a obie z nich są zupełnie niekonwencjonalne w działaniu.

The Outer Worlds ukaże się w przyszłym tygodniu 25 października na PlayStation 4, Xbox One i PC.


Sprawdź także:

The Outer Worlds

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Outer Worlds to połączenie pierwszoosobowej gry akcji, strzelanki oraz elementów  cRPG-owych w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Za projekt odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGand   @   19:04, 20.10.2019
Jakoś nie czuję tej gry. Ani to zabawne ani poważne. Raczej sobie ten tytuł odpuszczę.
0 kudosshuwar   @   07:30, 21.10.2019
No ja również mam mieszane uczucia. Na tą chwilę nie czuję ani trochę mięty. Ten tytuł wygląda na nijaki. Nie ma zarysowanej wstępnej fabuły, nie wiemy za bardzo o co w grze chodzi, co jest celem (on oczywiście jest, ale nawet sam producent nie kwapi się by ją dobrze zaprezentować). Poczekamy, zobaczymy.