Star Wars Jedi: Upadły Zakon ozłocone

Star Wars Jedi: Upadły Zakon zostało ukończone. Listopadowa premiera niezagrożona.

@ 18.10.2019, 23:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Respawn Entertainment poinformowało za sprawą Twittera, że jego najnowsze dzieło, Star Wars Jedi: Upadły Zakon, zostało ukończone i już niebawem trafi do sklepów, zarówno tych klasycznych, jak i internetowych.

Premierę Star Wars Jedi: Upadły Zakon zaplanowano na dzień 15 listopada bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W przypadku konsol, warto wspomnieć, że edycje dedykowane ich mocniejszych odmianom będą nieco podrasowane.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon dla Xboksa One X oraz PlayStation 4 Pro zaoferuje dwa tryby działania. Jeden stawia na wydajność, drugi natomiast na oprawę wizualną. W zależności od tego, co wybierzemy, możemy się cieszyć większą płynnością albo wyższą rozdzielczością. Trybów działania nie ma na PC, ale to całkiem inna sprawa.

Jak wspomniałem, premiera Star Wars Jedi: Upadły Zakon odbędzie się już za niespełna miesiąc.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:56, 19.10.2019
Matko... ale wysyp. Nie pamiętam kiedy było takie bogactwo. W najbliższych tygodniach nadchodzą The Outer World, RDR2, i teraz jeszcze SW:Upadły...