Assassin's Creed Legion w ofercie sklepu internetowego - premiera w 2020 roku?

Asasyn z akcją w Rzymie potwierdzony?

@ 10.10.2019, 15:23
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia na temat Assassin's Creed Legion. Tym razem grę do oferty dodał sklep internetowy z Austrii. O grze słyszeliśmy już wcześniej, na początku roku.

Według wspomnianego sklepu (Gameware), tytuł od Ubisoftu miałby trafić do sprzedaży w 2020 roku. W sklepie umieszczono tymczasową okładkę gry z ewentualnym logotypem Assassin's Creed Legion (podobno jest to projekt fanowski). Ofertę już usunięto, ale ktoś zdążył wrzucić do sieci screena. Oczywiście póki co nie należy tego traktować jako 100% potwierdzenia istnienia produkcji. Ta miałaby trafić na PC, PS4 i XOne.

Według wcześniejszych plotek, akcja nowej odsłony zabójczego cyklu miałaby mieć miejsce w okresie podobnym do tego, jaki zaprezentowany w filmie Gladiator. Miałby to być więc schyłek panowania Marka Aureliusza w Cesarstwie Rzymskim i początki władzy Kommodusa - jego szalonego syna. Więcej szczegółów zdradzały doniesienia z lutego bieżącego roku.

Warto dodać, że sklep Gameware wcześniej ujawnił istnienie Need for Speed: Heat - jeszcze przed oficjalnym zaprezentowaniem światu gry przez Electronic Arts.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:36, 10.10.2019
A miałem nadzieję na klimaty azjatyckie Dumny