Need for Speed: Heat (PC) - okladka

Need for Speed: Heat (PC)

Premiera:
08 listopada 2019
Premiera PL:
08 listopada 2019
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (4)

Opis Need for Speed: Heat (PC)
Materdea @ 16:50 14.08.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 7h 1min

+ czaswięcej

Need for Speed: Heat to kolejna odsłona kultowej serii gier wyścigowych od firmy Electronic Arts. Za produkcję tej części, podobnie jak poprzednich od Need for Speed: Rivals, odpowiada studio Ghost Games należące do koncernu EA. Tym razem klimat gry to wymieszanie ulicznych, nocnych wyścigów z nieco bardziej legalnymi trasami dziennymi.

W Need for Speed: Heat trafiamy do fikcyjnego Palm City - miasta wzorowanego na Miami. Historia prezentuje o wiele bardziej dojrzałą opowieść ze skorumpowanymi gliniarzami w tle.

Rozgrywka w Need for Speed: Heat oferuje zręcznościowy, zbliżony do Need for Speeda z 2015 roku, model jazdy z niezwykle rozbudowanym systemem tuningowania posiadanych aut, a także cykl dnia i nocy. Za dnia bierzemy udział w oficjalnych turniejach wyścigowych (Speedhunter Showdown), dzięki którym zarabiamy pieniądze na rozbudowę i tuning pojazdów. W nocy zaś, w ramach nielegalnych zmagań, naszym zadaniem jest budowanie ulicznego szacunku - przeciwnikami są tylko rywale, ale również skorumpowana policja.

Wymagania: Twórcy gry Need for Speed: Heat ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera mocny język
Screeny z Need for Speed: Heat (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?