Plants vs. Zombies: Battle for Neighborvill - wyciekł zwiastun nowej części

Trailer Plants vs. Zombies: Battle for Neighborvill wyciekł do sieci - dzięki niemu poznaliśmy podtytuł oraz ogólny charakter nowego FPS-a od firmy Electronic Arts.

@ 13.08.2019, 10:25
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Do sieci przedpremierowo (i prawdopodobnie nielegalnie) trafił debiutancki zwiastun nowej części popularnego, prześmiewczego cyklu Plants vs Zombies. Razem z nim poznaliśmy jego podtytuł oraz ogólny charakter, który tym razem wydaje się być nieco bardziej baśniowy czy też zabawkowy w porównaniu do poprzednich dwóch odsłon Garden Warfare - oto przed Państwem Plants vs. Zombies: Battle for Neighborvill!

Oprócz materiału filmowego, który możecie obejrzeć poniżej, innych szczegółów niestety nie poznaliśmy. Na końcu zwiastuna nie ma nawet daty premiery czy platform docelowych, na jakie Plants vs. Zombies: Battle for Neighborvill ma się ukazać. Choć tutaj raczej sprawa jest prosta.

Ostatnia część FPS-ów spod szyldu Plants vs. Zombies - marki, która pierwotnie była kasową produkcją dedykowaną urządzeniom mobilnym - to Garden Warfare 2 z 2016 roku. Od tego czasu firma Electronic Arts milczała na temat potencjalnej nowej odsłony. Jeszcze w zeszłym roku informowaliśmy Was o plotkach dotyczących "trójki", które potwierdzenie uzyskały dopiero dzisiaj, przy okazji przecieku trailera. Dwa tygodnie temu z kolei dostaliśmy oficjalny głos EA, w którym otwarcie stwierdzono, że kolejne Plants vs. Zombies wyjdzie tej jesieni.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?