Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 - Amazon zdradził istnienie gry?

Opis komiksu dotyczącego serii Plants vs. Zombies na brytyjskim Amazonie zdradził, iż Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 istnieje i może zostać zapowiedziane jeszcze w tym roku.

@ 02.03.2018, 12:05
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Czyżby sieć sklepów Amazon znów stała za ujawnieniem niezapowiedzianej jeszcze gry? Prawdopodobnie tak, choć stało się to nie jak to zwykle bywa, czyli zbyt wczesne puszczenie karty produktu do systemu, ale poprzez zupełnie inny towar. Chodzi mianowicie o Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3, a więc trzecią odsłonę sympatycznej strzelanki spod bandery firmy Electronic Arts.

Do oferty brytyjskiego Amazona trafił komiks Paula Tobina pt. Plants vs. Zombies: Garden Warfare Volume 2. Nic niezwykłego, w opisie możemy jednak zauważyć:

Paul Tobin wrócił, by napisać oficjalny komiks łączący wydarzenia dwiema odsłonami serii gier wideo: PvZ: GW2 and PvZ: GW3. Tim Lattie dostarczył grafiki.

EA do czasu opublikowania niniejszej oferty nie zapowiedziała, nawet nie zająknęła się na temat potencjalnej "trójki". Wszystko jednak wskazuje na to, że karty zostaną przez amerykańską korporację odsłonięte podczas czerwcowej imprezy EA Play poprzedzającej targi E3. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że tuż przed nimi zostanie zapowiedziany nowy Battlefield, który z kolei wraz z Anthem będzie grywalny na stoiskach tam zorganizowanych. Zwłaszcza, że premiera komiksu jest zaplanowana na wrzesień tego roku.


Sprawdź także:

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

Premiera: 23 lutego 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 to kontynuacja zabawnego shootera z uniwersum Plants vs. Zombies. Za tytuł odpowiada studio PopCap.Gracze ponownie trafiają do Suburb...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?