Electronic Arts przygotowuje Need for Speed oraz Plants vs Zombies: Garden Warfare 3

Oba tytuły trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku kalendarzowym.

@ 01.08.2019, 11:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Electronic Arts potwierdziło, że na rok bieżący zaplanowało premiery dwóch dość sporych tytułów. Prócz Star Wars Jedi: Upadły Zakon na rynku zobaczymy również kolejną część cyklu Need for Speed oraz Plants vs Zombies: Garden Warfare 3.

Oba wspomniane tytuły potwierdzone zostały na bieżący rok kalendarzowy. Jeśli chodzi o Need for Speed, zostanie ono oficjalnie zaprezentowane w trakcie targów gamescom, które zaplanowano na sierpień. Póki co, wiemy jedynie, że powstaje ono w studiu Ghost Games.

Plants vs Zombies: Garden Warfare 3 również najprawdopodobniej ujawnione zostanie w Kolonii za kilka tygodni, choć w tym przypadku brakuje jakichkolwiek detali. Oznacza to, że musimy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na nowe doniesienia.

Gamescom 2019 zaplanowano pomiędzy 20, a 24 sierpnia bieżącego roku. Wówczas wiele kwestii powinno się wyjaśnić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?